Sport

Wanda Nara mirëpret Sergio Ramos me një mesazh special

Pas 16 vitesh me fanellën e Real Madrid, veterani madrilen Sergio Ramos këtë vit do të veshë atë të PSG-së.

Bashkë me spanjollin do të transferohet në Paris gjithë familja e tij. Ramos dhe gruaja e tij janë shumë aktivë në rrjetet sociale dhe është pikërisht në Instagram që Wanda Nara i ka dhënë mirëseardhjen zonjës Ramos me një koment në një fotografi të postuar nga Rubio.

Pak ditë pas transferimit të tij në Paris me familjen e tij, Sergio Ramos duket se është përshtatur shumë mirë me shokët e rinj të skuadrës. E njëjta gjë mund të thuhet edhe për gruan e Pilar Rubio.

“Sa e bukur!”. Ky ka qenë komenti i bërë nga Wanda. Pilar dhe bashkëshortja e Icardi-t janë mike… të paktën në Instagram.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar