Lajme

VV në konferencë për shtyp në orën 13, kjo është arsyeja

Lëvizja Vetëvendosje do të mbajë konferencë për shtyp në oborrin e Kuvendit të Kosovës.

Ajo është paraparë të mbahet në orën 13, së paku kështu thuhet në njoftimin për media të dërguar nga ky subjekt politik.

Sipas VV-së aty do të flasin deputetët Doarsa Kica Xhelili dhe Fitim Haziri.

Gazeta Blic merr vesh se këta dy deputet do t`i përgjigjen akuzave të opozitës lidhur me mënyrën dhe intervistimin e kandidatëve për KPM-në.

Postime të ngjajshme
Lajme

Valbon Krasniqi tregon nëse do të ketë sërish mbyllje totale pas rritjes së rasteve me COVID-19

Lajme

KQZ tregon procedurat për ndërrimin e qendrës së votimit

Lajme

I nxehti ekstrem kufizon punën jashtë, nga ora 12:00 deri në 16:00 kufizohet lëvizja

Lajme

Avdyli e Hamza përplasen keq për Hashim Thaçin