LajmeSport

Vucic përzihet edhe në futboll: Ofron shumë marramendëse për futbollistët nëse mposhtin Portugalinë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ishte me delegacionin e Serbisë para nisjes për në Portugali dhe i ofroi jo më pak se një milion euro skuadrës në rast fitoreje ndaj Portugalisë, rezultat që do të garantonte kualifikimin direkt në fazën finale të Botërorit 2022.

“Fitoni dhe bëjini njerëzit të lumtur. Erdha këtu për t’ju thënë se sa shumë i respektoj përpjekjet tuaja. Në marrëveshje me Qeverinë do t’ju japim një çmim shtesë, nëse fitoni, një milion euro që mund ta ndani”, tha politikani, transmeton GazetaBlic Sport.

Ndeshja zhvillohet nesër në ora 20:45.

Related posts
Lajme

Gjendja e pacientëve me COVID në QKUK dhe spitale

Sport

Dhjetë klubet me vlerën më të madhe

Sport

Faza e grupeve në Ligën e Evropës përmbyllet sonte: Këto janë 16 ndeshjet, vëmendja në Napoli

Lajme

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka komentuar deklaratën ironizuese të Shpend Ahmetit, në lidhje me borën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *