Lajme

Vjosa Osmani tregon se në çfarë kohe e ka menduar pensionimin

Ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, iu ka përgjigjur 50 pyetjeve në emisionin Prive, pak javë më parë, njofton Klan Kosova.

Në minutat e rezervuar për të, ajo tregoi kur e ka menduar pensionimin, a i kanë dhënë direktiva ndërkombëtarët, kur ka qenë rasti i fundit që mblodhi familjarët, me cilin mendim fle çdo natë dhe shumëçka tjetër.

Të gjitha këto por edhe më shumë, i kuptoni në videon më poshtë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vdes nga koronavirusi burri i ish-deputetes

Lajme

Ndërron jetë gruaja e veprimtarit Adem Demaçi

Lajme

Serbisë i pengon ngritja e flamurit kombëtar të shqiptarëve në Preshevë, ngrit padi ndaj Mustafës

Lajme

Ku dështoi Kosova në sigurimin e vaksinës?