LajmeZgjedhjet 2021

Vjosa Osmani mesazh LDK-së

Ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani ka dhënë një mesazh për ish-partinë e saj në paraqitjen e para pas zgjedhjeve të cilat nxjerrin fituese Lëvizjen Vetëvendosje.

Osmani në këtë paraqitje të përbashkët me Albin Kurtin, ka thënë se rezultati i zgjedhje të sotme është mesazh për LDK-në dhe partitë tjera se fjala e dhënë ndaj qytetarëve nuk duhet të shkelet, transmeton Zeri.info

“Ky rezultat të jetë një mësim për LDK-në dhe partitë tjera që kanë marrë rezultatin më të ulët në historinë e tyre që fjala e dhënë para qytetarëve nuk duhet të shkelet por duhet të ruhet si e shenjtë”, ka thënë Osmani në konferencën për media./Zëri

Postime të ngjajshme
Lajme

Bahtiri flet për veturën superluksoze “Maybach”: Tregon se cili anëtarë i familjes e bleu atë

Lajme

Ja si po i kalon ditët Ivanka Trump pas largimit nga Shtëpia e Bardhë

Lajme

Zhvarrimi i familjes Jashari, ja si Gërxhaliu e puthi kafkën e komandantit legjendar

Lajme

Agim Bahtiri tregon nëse do të rikandidojë për kryetar të Mitrovicës