Lajme

Vjosa Osmani e lumtur që Rita Ora promovon traditën tonë

Rita Ora shfaqet me veshje tradicionale në klipin e ri.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, së fundi ka paralajmëruar videoklipin e ri.

Ajo, me anë të një postimi gjatë ditës së djeshme, ka shkëputur disa sekuenca të klipit të ri.

Në këtë video, artistja shfaqet e veshur me kostume kombëtare shqiptare, në të cilat duket për mrekulli.

E për këtë gjest, Rita është duartrokitur nga të gjithë, madje edhe ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, u shpreh e lumtur për këtë.

“Kur Rita Ora dhe Valdrin Sahiti bashkojnë forcat për të promovuar traditën tonë si s’ka më mirë. Ju lumtë”, shkruan ajo.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vdes nga koronavirusi burri i ish-deputetes

Lajme

Ndërron jetë gruaja e veprimtarit Adem Demaçi

Lajme

Serbisë i pengon ngritja e flamurit kombëtar të shqiptarëve në Preshevë, ngrit padi ndaj Mustafës

Lajme

Ku dështoi Kosova në sigurimin e vaksinës?