Show Bizz

Vjollca nuk ka të ndalur, vjen në bashkëpunim me Xenin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Vetëm pak ditë pasi solli dy projekte njëherësh me këngëtarin Meda, Vjollca Haxhiu ka publikuar një tjetër këngë.

Edhe projekti i radhës është bashkëpunim dhe kësaj radhe këngëtarja vjen me artistin e njohur nga Gjakova, Shkëlzen Jetishi – Xeni.

Kënga mban titullin “Harroje kaloje” dhe për tematikë ka dashurinë.

Krijuesit e këngës janë Ghulo, Nurteel dhe Wirusi ndërsa kjo nuk është hera e parë që Vjollca dhe Xeni bëhen bashkë, duke sjell edhe më parë këngë të pëlqyera nga publiku.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto