Lajme

Vjen lajmi i madh nga Gjermania për kosovarët

Ambasadori i Kosovës në Gjermani, Beqë Cufaj po vazhdon takimet e tij në funksion të arrtijes së marrëveshjes për njohje të patentshoferëve.

Në këtë drejtim, sot ai ka takuar Guido Zielke, Drejtorin e Ministeral në Ministrinë Federale të Transportit dhe Dixhitalizimit.

“Jemi afër njohjes reciproke të Patentshoferëve”, ka shkruar Cufaj.

Postimi i Cufajt:

Takim Pune me z. Guido Zielke, Drejtorin Ministeral në Ministrinë Federale të Transportit dhe Dixhitalizimit.

Jemi afër njohjes reciproke të Patentshoferëve!

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Lajme

“Për këtë punë mos na u dok ma këtu” – Çifti i moshuar që jetojnë të vetëm, tash e pesë ditë s’kanë rrymë

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

Lajme

Italia me masa të reja anti-COVID, kufizime për qytetarët që udhëtojnë në këtë shtet