Sport

Vjen goli i parë në ndeshjen Parma-Juve

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Parma-Juventus

Është kampioni në fuqi i Serie A të cilët kanë kaluar në epërsi me anë të Chiellini në minutën e 21-të.

Është ky goli i parë i shënuar në Serie A për sezonin e ri dhe ai është shënuar nga një mbrojtës.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv