Lajme

Vjehrri dhe nusja në Malishevë humbin jetën si pasojë e infektimit me coronavirus

Edhe dy persona të së njëjtës familje kanë humbur nga coronavirusi gjatë 24 orëve të fundit.

Një grua dhe vjehrri i saj nga Fshati Turjakë i Malishevës kanë humbur jetën si pasojë e infektimit nga coronavirusit.

Lajmi është dhënë nga mediat lokale në Malishevë.

Kujtojmë mbrëmë në Gjilan si pasojë e infektimit me coronavirus, kanë humbur jetën nga coronavirusi.

Postime të ngjajshme
Lajme

Paralajmërimi i Donika Kadaj-Bujupit

Lajme

Pamje: Aksident i rëndë në Prizren, ka të lënduar rëndë

Lajme

Valon Syla shkon me ‘mindil’ në Pressing, e tregon arsyen pse veproi kështu

Lajme

Këto janë komunat që nuk kanë asnjë rast aktiv me koronavirus