Sport

Viti i ri nis shumë keq për futbollistin e Galatasaray, humb shikimin derisa po gjuante fishekzjarrë

Futbollisti i Galatasaray, Omar Elabdellaoui është lënduar në fytyrë derisa po festonte Vitin e Ri në shtëpinë e tij në Stamboll.

Mbrojtësi i djathtë është lënduar në fytyrë derisa po gjuante fishekzjarrë dhe është transferuar me urgjencë për në spital.

Gjendja e tij mbetet serioze derisa mediat turke raportojnë se mund ta ketë humbur shikimin.

 

Postime të ngjajshme
Sport

Futbollisti i njohur ndahet me skuadrën e Ulpianës

Sport

Drita merr rrugë për në Turqi, kampionët do t’i zhvillojnë katër ndeshje kontrolluese

Sport

Ja kush janë kandidatët kryesorë për ta zëvendësuar Lampardin te Chelsea

Sport

Chibueze rikthehet në futbollin kosovar, afër marrëveshjes me klubin e njohur