Sport

Vitet ikin por klasi mbetet! Shijoni “magjinë” e Muhamet Dragushes (VIDEO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ditën e djeshme ka nisur zyrtarisht kampionati në Ligën e Veteranëve, shkruan BlicMedia.

Ndeshja e cila hapi edicionin e garave
ishte ajo ndërmjet 2Korrikut dhe Kosovës së Prishtinës.

Kjo përballje tejet interesante dhe atraktive ka përfunduar me rezultatin 4:4.

E padyshim se golin më të bukur të ndeshjes e ka shënuar Muhamet Dragusha.

Ja vlen të shikohet ky super finalizim nga Muhamet Dragusha. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv