Lajme

Virusi Covid-19 ua merr jetën dy vëllezërve biznesmenë nga Suhareka

Familja Bytyqi nga Suhareka është tronditur në ditët e fundit, pasi dy anëtarët e familjes, vëllëzërit, Nurish dhe Hysen Bytyqi kanë ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit.

Hysen Bytyqi ndërroi jetë të premtën, kurse Nurish Bytyqi ka vdekur sot. Te dytë ishin të infektuar me koronavirus, transmeton Indeksonline/

Dy vëllëzërit ishin të njohur me bizneset e tyre në qytetin e Suharekës. Njëri merrej me artari, kurse tjetëri me hotelieri.

Sipas të dhënave nga IKShPK në Kosovë kanë ndërruar jetë 1305 persona si pasojë e koronavirusit.

Postime të ngjajshme
Lajme

Pacolli:Veç sot 5 komentues më fyen, ishin anëtarë të familjeve që u ndihmoja me shumë para

Lajme

Dyshohet se një person u hodh nga Ura e Shenjtë në Gjakovë, flasin nga Policia

Lajme

Shkëlzen Gashi kritikon Glauk Konjufcën

Lajme

Lajmi i fundit: Deklarohen shtetet e QUINT-it, kanë një thirrje për KQZ-në dhe partitë politike