Sport

Vinicius nuk po e bind Zidanen

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Vinicius Jr nuk është një lojtar që po bind trajnerin Zinedine Zidane.

Ylli brazilian ka luajtur vetëm 118 minuta nga 270 të mundshme në La Liga këtë sezon, pavarësisht problemeve të shumta të Real Madridit me lëndimet.

‘AS’ shkruan Vinicius nuk e ka vesimin e Zinedine Zidane, përcjell lajmi.net.

Lojtari këtë verë është përfolur si një mundësi e përfshirjes në bisedimet mes Real Madridit dhe PSG-së, për transferimin e Neymar në ‘Santigo Bernabeu’

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv