Show Bizz

Vildane Zeneli shfaqet mahnitëse në të brendshme

Bukuroshja Vildane Zeneli ka vazhduar për të treguar asetet e saj në rrjetet sociale.

Sot ajo është shfaqur me një fotosesion në të brendshme ku i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Fotomodelja kosovare, e cila karrierën e zhvillon në Amerikë dhe deri tani ka arritur që të jetë fytyrë marketingu e kompanisë së njohur të makinave Chavralett, paraqitet në këto të brendshme të tejdukshme ku i tregon pothuajse të gjitha.

Ajo edhe një javë më parë ka postuar foto ku shihet e veshur në bikine, por fotot e fundit janë mjaftë të nxehta.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Elita Rudi përfundon në spital, me pamje jo të mira zbulon gjendjen e saj shëndetësore

LajmeShow Bizz

Motra e Vjosa Osmanit ‘çmend’ rrjetin me bikine

Show Bizz

Tentoi t’i merrte të dashurën, Sarën?! Atdheu tha se i ka vënë vizën, Andi i përgjigjet në emision

LajmeShow Bizz

Adriana Matoshi tenton ta puthë në buzë shoqen e ngushtë