Show Bizz

Vildane Zeneli provokon fansat në Instagram

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Vildane Zeneli vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së rubrilave rozë shqiptare.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme, të cilat shkaktojnë bujë të madhe tek fansat e saj. Zeshkania.

së fundi ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram teksa provokon para pasqyre e veshur në të brendshme dhe reçipeta të kuqe.

Modelja shqiptare shihet duke marrë poza joshëse dhe seksi para pasqyrës gjersa në një moment tërheq të brendshmet gjë që ka marrë qindra pëlqime të shumta prej ndjekësve të saj.

Së fundi, bukuroshja është shfaqur në një prej skeçeve të grupit humoristik, Stupcave, ku ka marrë shumë komplimente për aktrimin.

Ndryshe, Vildania ka vite që jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara, ku pritet të marr pjesë në projekte të ndryshme me karakter të modës.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto