Blic Plus

VIDEO – Kamerierja shfaqet në punë vetëm me ngjyrë trupi, për ta parë nëse dikush do ta vërente

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një shaka e publikuar në YouTube nga ‘Jen The Body Painter’ është bërë hit në internet.

Jen, që është një artiste, ia pikturoi rrobat një kameriere që punon në një restorant për t’i befasuar njerëzit që u shërben.

Ata filmuan gjithçka nga një kamerë e fshehur dhe askush nuk mund ta vërente se kamerierja s’kishte veshur asgjë përveç ngjyrë – derisa ajo u afrua shumë pranë tyre, transmeton Gazeta Express.

Kur e marrin vesh, reagimet e tyre janë qesharake. Shikojeni videon:

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Blic Plus

Nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

Blic Plus

Faton Peci i çon “selam” nga Istogu Bekë Berishës...

Blic Plus

Merkel jep lajmin e madh, Kjo vlen edhe për Shqiptarët që jetojnë në Gjermani

Blic Plus

Letra prekëse e një babi të varfër për të pasurin që ia gërvishti veturën