Lajme

Vetura shkel një këmbësor midis zebrave

Aksidentet s’kanë të ndalur në Kosovë, sidomos në këto ditë kur rrugët janë të rrëshqitshme.

E një aksident tjetër është kapur nga kamerat, ku këmbësori goditet nga vetura.

Siç shihet nga pamjet, shoferja nuk e sheh këmbësorin dhe e godet në zebra.

Sipas pamjeve, këmbësori shpëton mirë dhe ngritet, duke u ndihmuar edhe nga shoferja që doli nga vetura.

Duhet theksuar se Policia ka nisur një aksion për të rritur sigurinë në rrugë, duke dënuar me të madhe. /gazetametro.net/

Postime të ngjajshme
Lajme

Jo vetëm në Mal të Zi, këto janë shtetet ku Kosova llogarit se ka prona

Lajme

Agim Veliu dorëzon ankesë ndaj vendimit të Lumir Abdixhikut

Lajme

Mërgimtari: Sa herë vij këtu më duket se kam ardhur në Xhungël

Lajme

Rastet e reja me koronavirus janë nga këto komuna