Lajme

Vetura humb kontrollin, përfundon në një pompë derivatesh në Prishtinë

Një ak.sident trafiku ka ndodhur në orët e mbrëmjes në Prishtinë, më saktësisht në Veternik.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti tha për Express se aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:30.

“Sot rreth orës 20:30, në Veterrnik, ka ndodhë një aksident trafiku, ku një veturë e cila ishte në lëvizje, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Bazuar në të dhënat e deritanishme një person është lënduar dhe janë shkaktuar dëme materiale. Personi i lënduar është dërguar për trajtim mjekësor. Me rasrin po merret njësiti trafikut”, ka thënë Ahmeti.

Postime të ngjajshme
Lajme

Nisma vazhdon t’i marrë anëtarë PDK-së në Malishevë

Lajme

46 vjeçari nga Hajvali kërkon ndihmë: Nuk po kam bukë për fëmijët, kam nevojë për veshmbathje e ilaqe

Lajme

Shqipëria shpall “non grata” diplomatin rus, i jepet afat 72 orë që të largohet

Lajme

Këto janë rezultatet që i presin partitë politike nga zgjedhjet e 14 shkurtit