Sport

Veteranët e Llapit zhvilluan një ndeshje për nder të tre vjetorit të vdekjes së legjendës, Fadil Vokrri

Sot bëhen tri vite nga vdekja e legjendës së futbollit kosovar, Fadil Vokrri.

Për nder të tre vjetorit të vdekjes së Presidentit legjendar, veteranët e Llapit sot zhvilluan një ndeshje futbolli në Podujevë, shkruan Gazeta Olle.

Kjo ndeshje u zhvillua në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’, prodhoi një lojë të mirë, kurse këtë ndeshje me prezencën e tyre e nderuar, kryetari i Komunës së Podujevës, z. Shpejtim Bulliqi, dhe kryetrajneri i K.F. Llapi, z.Tahir Batatina.

U zhvillua ndeshje për nder të 3 vjetorit të vdekjes së Presidentit legjendar Fadil Vokrri

Podujevë, 9 qershor 2021 – Veteranët e Llapit sot zhvilluan një ndeshje për nder të 3 vjetorit të vdekjes së Presidentit legjendar, Fadil Vokrri. Kjo ndeshje u zhvillua në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’, prodhoi një lojë të mirë, kurse këtë ndeshje me prezencën e tyre e nderuar, kryetari i Komunës së Podujevës, z. Shpejtim Bulliqi, dhe kryetrajneri i K.F. Llapi, z. Tahir Batatina.

Kujtimi për Fadil Vokrrin nga të gjithë futbolldashësit është gjithmonë prezent, ndërsa zbrazëtia dhe madhështia që ka lënë ai është e madhe.

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë