Show Bizz

Vetëm 1 orë pasi Roberti deklaroi ndarjen nga Nora, shihni ç’bëri Tuna

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mbrëmë Robert Berisha konfirmoi lajmet se ai dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Me anë të një postimi në Instagram Roberti deklaroi se dashuria mes tyre ka mbaruar, por ata kanë mbetur shokë të mirë.

“Nese nuk ka me dashni mes nje ciftit, nuk domethene me u be armik e me ja kthy shpinën. Permes ketij postimit Nora Istrefin e falenderoj shume qe ma ka pru ne jete nje fëmijë si Renee…edhe shum kujtime te bukura prej 2006..Noriq t’kam borxh tan jetën. Të uroj gjithë të mirat”, shkruante Roberti ndër të tjera.

Ndërkohë pas këtij lajmi shumë ishin kurioz për reagimin e Tunës e cila siç dihet nuk i ka marrëdhëniet e mira me Robertin.

Tuna 1 orë pas këtij postimi të Robertit, ka publikuar në Instastory disa foto ku tregon se ndodhet me mikeshën e saj dhe djalin, në kopshtin zoologjik të Shkupit. Këngëtarja duket se po kalon bukur dhe nuk i intereson për ngjarjet e fundit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto