Show Bizz

Vështirë ta njihni Xhensilën pas këtij ndryshimi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq më ndryshe prej herave të tjera, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kësaj radhe ndryshoi drastikisht pamjen, nga brune ajo u shndërrua në bjonde dhe dukej tejet seksi.

Për ndryshe, “Sekreti im” titullohet kënga e fundit e Xhensilës, e cila ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto