LajmeZgjedhjet

Veseli: “Këto pamje i gëzojnë ata që Prishtinën e duan për qytetarët…”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot i është bashkuar PDK-së së Prishtinës në tubimin me qytetarë në lagjen “Kodra e Trimave”.

Ai ka postuar disa foto ku shihet salla e mbushur plot me banorë të lagjes, duke ironizuar indirekt me LDK-në se ato “pamje i gëzojnë ata që Prishtinën e duan për qytetarët dhe i mërzisin ata që e duan për vetveten”.

“Këto pamje i gëzojnë ata që Prishtinën e duan për qytetarët dhe i mërzisin ata që e duan për veten. Kodra e Trimave tashmë është lagjja e ndryshimit të madh që po vjen në tërë Prishtinën. Me PDK-në, pas 6 tetorit, ndryshimi do të vijë në tërë Kosovën. #PDK112”, ka shkruar Veseli.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat