Lajme

Vesel Kurtishaj flet pasi u alivanos LIVE në emision

Vesel Kurtishaj, fitues i Big Brother 8 ishte sot i ftuar në një emision në Klan Kosova.

Veseli gjatë emisionit nuk është ndjerë mirë dhe ka rënë përtokë në transmetim LIVE.

Ai përmes një postimi në Facebook ka qetësuar fansat e tij duke thënë se gjendjen shëndetësore e ka mirë.

https://video.gjirafa.com/video-1629662187-mp4

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar