Lajme

Vesel Kurtishaj bie përtokë LIVE në emision

Vesel Kurtishaj, fitues i Big Brother 8 ishte sot i ftuar në emisioinn Wazzup në Klan Kosova.

Ai foli për formatin VIP për të cilin u përfol se do jetë pjesë.

Ai ka dekalruar se nuk ka marrë ftesë e as nuk do pranonte të bëhej pjesë edhe sikur të ftohej.

Por, Veseli nuk është ndjerë mirë dhe ka rënë përtokë në transmetim LIVE.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar