Show Bizz

Vesa Luma plot elegancë në fustanin e zi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Vesa Luma ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën u shfaq tejet elegante, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur jë fustan të zi, të shkurtër, në të cilin dukej në formë shumë të mirë.

Ajo pranoi komente të panumërta nga ndjekësit, të cilët e kanë komplimentuar për pamjen në këtë paraqitje.

Për ndryshe, “S’paska qenë e shkrume” titullohet kënga e fundit nga Vesa Luma, të cilën e solli në duet me Denik Prizrenin.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto