Lajme

Vërshime të mëdha në qytetin e Pejës

Qytetarët e Pejës sot janë zgjuar në mes të vërshimeve të mëdha që e kanë kapluar qytetin.

Pas reshjeve të shiut, shumë rrugë janë bërë të pakalueshme për shkak të vërshimeve, transmeton Indeksonline.

Indeksonline ka siguruar një video nga vendi i ngjarjes, ku shihet se si qytetarët po duhet të përdorin rrugët tranzit për të qarkulluar.

Kurse, në Lagjen Fidanishte në Pejë, uji ka hyrë në shumicën e shtëpiave.

Postime të ngjajshme
Lajme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim!

Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto qytete

Lajme

Ky është numri i të infektuarve me COVID-19, në raportin 24 orësh në Kosovë

LajmeSport

Djali i Behxhet Pacollit sfidon shahistin më të mirë në botë, Karpovin