Show BizzSport

Verratti i jep fund beqarisë, martohet me bukuroshen Jessica Aidi

Futbollisti i Italisë Marko Verrati është martuar ditën e sotme me modelen franceze Xhesika Aidi.

29-vjeçari ka kurorëzuar lidhjen e tij me modelen 4 ditë pasi fitoi Europianin me Italinë duke ndjekur rrugën e shokut të skuadrës Bernardeski i cili u martua ditën e djeshme.

Çifti i dha fund beqarisë në Paris ku të ftuar ishin dhe disa yje të futbollit si Zlatan Ibrahimoviç, Pastore dhe Laveci të cilët kanë luajtur së bashku tek PSG-ja.

Postime të ngjajshme
Sport

Ardian Nuhiu se harron ndeshjen kundër Feyenoordit: Ja çka iu thash futbollistëve

Sport

EKSKLUZIVE: KF Onix arrin marrëveshje me ish-lojtarin e Llapit

LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale