Show Bizz

Vera Ora publikon foto me bikini, Rita ka disa fjalë për të

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Vera Ora ka publikuar një fotografi të re në bikini, të cilën e realizoi në kuadër të kampanjës së saj të re.

Ajo ka bashkëpunuar sërish me Melissa Odabash”, ndërsa vajza e saj, Rita u shpreh krenare për të.

“Kjo është nëna ime. Shumë krenare. Jam shumë krenare”, ka shkruar këngëtarja sipër imazhit të së ëmës.

Përgjatë këtyre ditëve të nxehta, Vera ka publikuar mjaft shpesh fotografi bikini.

Ajo ka shkruar se po i bën këto postime në shenjë përkrahje për gratë e prekura nga kanceri i gjirit, sëmundje kjo me të cilën ishte përballë edhe vetë Vera.

Ajo kishte treguar se ka modeluar për një bamirësi si ambasadore e disa grave që kanë hapur qendra përkrahëse për gratë që përballen me këtë sëmundje.

Prindërit e Ritës së fundi kanë pushuar në bregdet, ndërsa tani i janë kthyer punës në profesionet e tyre.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto