Show Bizz

Vera kthehet pas në kohë, ndanë imazhe bashkë me Ritën kur ishte fëmijë

Vera Ora, nëna e ylit hollivudian, Rita Ora, është rikthyer pas në kohë duke kujtuar momentet me të voglën e saj.

Ora ka publikuar një fotografi në Instagram ku shfaqet Rita e vogël derisa është duke shijuar ushqim, shkruan “Kosovarja”.

Vera pranë Ritës kur ajo ishte ende e vogël, dhe si atë kohë dhe tani ngjanë shumë me të ëmën dhe është po me të njëjtat mimika u duket shumë e ëmbël.

Derisa sot Rita është bërë një këngëtare me famë ndërkombëtare duke arritur sukses të jashtëzakonshme në vende të dryshme të botës.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës