Show Bizz

Veprimi i Mozzik sqaron se a janë prishur me Loredanën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Javën e kaluar në mediat shqiptare po qarkullonin zëra se çifti Loredana Mozzik janë në prag të ndarjes kjo për shkak se dyshja më nuk kishin botëkuptimin e njëjtë.

E këto lajme u bënë edhe më të besueshme kur për ditëlindjen e reperes nuk pamë as një reagim nga artisti si në rrjete sociale ashtu edhe me ndonjë deklaratë.

Por gjithë këto zëra duken të pavërteta pasi që pas publikimit të këngës së re të Loredanës në bashkëpunim me Meron është vet bashkëshorti i tij ai i cili promovon këngën e gruas së tij në një postim në Instagram. 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto