Sport

Veprimi i fundit i Shkodran Mustafit tërbon tifozët! (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Shkodran Mustafi nuk po kalon momentin të mira te skuadra e Arsenalit. Ai u la në tribunë nga trajneri Unai Emery, ndërsa drejtuesit duan ta shesin.

Shqiptaro-gjermani nuk pranon duke lidhur gjithçka me kontratën e tij. 

Mbrojtësi i qendrës shkoi në stadium me Ferrarin e tij dhe në një moment ndaloi mbi rrugën e autobusit duke e bllokuar atë.

Tifozët janë shprehur hapur kundër tij, ndërsa ky moment duket se ka vulosur përfundimisht marrëdhënien e tij me mbështetësit e Arsenal-it. 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv