Sport

Veprim i turpshëm i Ronaldos ndaj tifozit që futet në fushë dhe shkon për ta përqafon atë

Juventusi u mposht me rezultat 1-0 nga Lyoni në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve.

Cristiano Ronaldo ka qenë gjatë gjithë ndeshjes i acaruar.

Ndoshta ndikoi loja jo e mirë e Juventusit në pjesën e parë, ndoshta rezultati, por në një moment kur fusha është pushtuar nga një tifoz që shkonte ta takonte, portugezi ka reaguar dhe e ka sulmuar për ta trembur.
Më pas, tifozi i është ulur në gjunjë deri sa ka ndërhyrë siguria dhe e ka nxjerrë jashtë zvarrë.

Një veprim i tillë i ka ndodhur portugezit edhe në një ndeshje tjetër.

Postime të ngjajshme
Sport

Ismet Munishi flet për të ardhmen e Milot Rashicës

Sport

Ish-ylli i PSG pagoi 5 mijë euro për ta eliminuar ish-të dashurën nga ”Big Brother”

Sport

“Lufta” mes Giroud dhe Benzema, Griezmann mban anën e këtij lojtari

Sport

Liverpooli merr këtë vendim për Xherdan Shaqirin