Sport

Vëllaznimi nuk di të ndalet në këtë merkato, forcohet edhe me një sulmues

Vëllaznimi, vazhdon të jetë një nga skuadrat më aktive në këtë merkato, shkruan Gazetasheshi.com.

Klubi nga Gjakova, ka njoftuar se ka arritur marrëveshje edhe me sulmuesin nga Shkodra, Donat Toma.

23 vjeçari të furia e kuqe do të jetë për sezonin 2021/22.

Postimi i plotë:

Sot në ambientet e klubit është arritur marrëveshja me Sulmuesin nga Shkodra Donati Toma, i cili sezonen e kaluar ishte pjesë e KS Burreli nga Shqipëria.
23 vjeqari Toma ka nënshkruar kontratë për sezonen 2021/22.

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk