Sport

Vëllaznimi në bisedime me dy lojtarë të njohur

Pas zyrtarizimit të trajnerit Granit Begolli, Vëllaznimi po vazhdon të ndërtojë skuadrën për sezonin e ri.

Ekipi nga Gjakova në këtë afat kalimtar ka transferuar disa futbollistë, por nuk po ndalet.

Indeksonline, ka raportuar që ‘kuqezinjtë’ janë në bisedime me mesfushorin Behar Maliqi dhe sulmuesin Florim Bërbatovci.

Sezonin e kaluar Maliqi luajti te Prishtina, ndërsa Bërbatovci te KEK-u.

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk