Sport

Vëllaznimi me shumë atmosferë, uron fejesën e lojtarit

Dje ishte një ditë speciale për lojtarin e KF Vëllaznimit, Antonio Markun.

“Stafi dhe lojtaret e klubit i urojnë fejesën Antonio Markut duke ju deshiruar jetë te gjatë dhe te lumtur qiftit të sapo fejuar”, ka shkruar në facebook-un e tyre personal Vëllaznimi.

Vëllaznimi ka bërë shumë ndryshime këtë sezon, duke filluar nga trajneri e deri te lojtarët.

Ata aktualisht luajnë në Ligë e Parë të futbollit dhe janë fokusuar për të hyrë në Superligë.

Postime të ngjajshme
Sport

Real Madridi pa pesë futbollistë të rëndësishëm ndaj Valencias

Sport

Drenica, liderja e re e Superligës: Tahir Lushtaku synon daljen në garat evropiane me skuadrën nga Skënderaj

Sport

Eksperti britanik inspektoi fushën e stadiumit “Fadil Vokrri”

Sport

Tetë pjesëmarrës nga Kosova do të vijojnë kursin evropian për administratorë sporti