Sport

Vëllaznimi huazon portierin e skuadrës së Superligës

Vëllaznimi, është njëra nga skuadrat me produktive në Ligën e Parë, duke sjellur mjaft shumë përforcime për edicionin e ri garues, shkruan Gazetasheshi.com.

Kuqezinjët në radhët e veta tani kanë ofruar edhe portierin 20 vjeçar, Petrit Terziu.

Klubi nga Gjakova për afrimin e gardianit, janë dakorduar me skuadrën e Gjilanit, që Terziu ta mbajnë për një edicion.

Postimi i plotë:

KF Vëllaznimi ka arritur marrëveshje me SC Gjilani për huazimin e portierit 20 vjeqar Petrit Terziu.

Petriti do ti mbrojë ngjyrat kuq e zi për sezonen 2021/22. Petriti ka qenë pjesë e FC Vitia dhe SC Gjilani.

Postime të ngjajshme
Sport

Pas ndeshjes me Lazion, Mourinho fjaloset me gazetarë dhe e braktis konferencën

Sport

Ylli i Serie A shënon gol të mrekullueshëm me shishe të ujit në dorë

Sport

Dueli i zjarrtë në Champions, PSG – Man City: Guardiola ka disa fjalë për Messin

Sport

Joshua u dërgua në spital menjëherë pas humbjes ndaj Usyk