Sport

Vedat Muriqi sot feston ditëlindjen, kështu e uron klubi i Lazios

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi sot feston ditëlindjen.

Muriqi, sot ka mbushur 27 vite dhe klubi i tij Lazio e ka suprizuar atë, duke postuar një fotografi të tij në faqen zyrtare në ‘Twitter’, shkruan IndeksOnline

Lazio shkruan: “Gëzuar ditëlindjen, Vedat Muriqi, 27”.

Postime të ngjajshme
Sport

Drita do të mbetet pa një investitor të fuqishëm, Valon Murseli do të largohet në fund të këtij edicioni

Sport

Luftë e madhe në Ligën e Dytë, kështu duket tabela kur kanë mbetur vetëm edhe dy xhiro deri në fund

Sport

Tre talentë shqiptarë në listën e Zvicrës U21

Sport

Njëri nga futbollistët kryesor të Real Madridit pozitiv me Covid-19, mungon në ndeshjen e fundit të La Liga-s