Sport

Vedat Muriqi publikon fotografi nga spitali, ku shihet së bashku me gruan dhe vajzën e vogël

Futbollisti i Kosovës, Vedat Muriqi ka marrë një lajm të jashtëzakonshëm gjatë ditës së sotme (e enjte).

Sulmuesi prizrenas luajti 90 minuta në fitoren e djeshme të Kosovës 1:0 ndaj Moldavisë, shkruan “Zeri.info”.

Ndërkaq sot, Muriqi është bërë baba për herë të dytë pasi bashkëshortja e tij, Edibja ka sjellur në jetë një tjetër fëmijë.

Këtë e ka bërë me dije vetë Edibja përmes rrjetit social “Instagram”.

Bëhet e ditur se gjinia e fëmijës së dytë të sulmuesit të Lazios është vajzë.

Muriqi tashmë ka publikuar edhe një fotografi nga spitali ku shihet bashkë me gruan e tij dhe vajzën e vogël.

Postime të ngjajshme
Sport

Sot na presin dy ndeshje interesante për ta mbyllur xhiron e 15-të

Sport

Zeqiri: Mezani gaboi në zëvendësime, duhej të futej në lojë ky futbollist

Sport

Ish futbollisti i Gjilanit: Mezani është fajtor, ai duhet të jep dorëheqje!

Sport

Presidenti i Dritës mburret me fitoren, drejtori sportiv e ka me kritikët!