Lajme

Vdesin tre pacientë në Spitalin e Gjilanit

Kanë vdekur tre pacientë në Spitalin Regjional të Gjilanit.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar drejtori i Spitalit Ukshin Ismajli.

Ismajli tha se njëri nga pacientët ishte i konfirmuar me COVID-19, ndërsa dy të tjerë ishin në pritje të rezultateve.

” Gjatë 24 orëve kanë vdekur tre pacientë nga regjioni i Gjilanit. Njëri nga ata ishte COVID pozitivv, ndërsa për dy të tjerë jemi në pritje të rezultateve për të parë nëse ishin të infektuar. Pacientë ishin dy nga komuna e Kamenicë, dhe njëri nga Gjilanit”.

Postime të ngjajshme
Lajme

Flet mjeku i klinikës ku ndërroi jetë pacientja 7-vjeçare

Lajme

Shkon për vizitë në Spitalin e Gjakovës, vdes 76 vjeçari

Lajme

“Maska kancerogjene në treg” – Kosova i kthen mbrapshtë 50 mijë copë të blera në Kinë

Lajme

COVID-19: Vdes edhe një person nga Gjilani