Lajme

Vdesin dy të moshuar, ranë nga lartësia

Brenda pak minutash, dy të moshuar humbën jetën në Tiranë.

Policia njoftoi se një 65-vjeçar dhe një 77-vjeçar ranë nga lartësia e banesave të tyre.

Nga deklarimet paraprake të familjarëve, dyshohet se 65-vjeçari kurohej nga depresioni./VizionPlus.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vritet një person në Batllavë

Lajme

12 komunat ku LVV shkon në balotazh

Lajme

Në 24 komuna përfundon numërimi i votave, këta kandidatë prijnë në zgjedhje

Lajme

Numërohen votat në Mitrovicë, ky është rezultati