LajmeShow Bizz

Vdes ‘Tarzani’ pas rrëzimit me aeroplan

Joe Lara i njohur me rolin e Tarzanit ka vdekur pas rrëzimit me aeroplan.

Aeroplani privat këtë të shtunë u nis nga aeroporti i Symyrna dhe thuhet se ishte në drejtim të Palm Beach

Zjarrfikësit dhe ekipet e tjera të shpëtimit u dërguan në vendin e ngjarjes por sipas tyre, të gjithë udhëtaret u gjenden të vdekur.

Policia është duke i kryer hetimet për të gjetur shkaktarin e rrëzimit të avionit.

Lara ishte njëri nga shtatë personat të mbeti i vdekur gjatë kësaj tragjedie.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Çfarë i bëri Xheri Blerona Zeqirit kur ajo shkoj për herë të parë në “RTV 21”

Lajme

Parashikimi i motit për nesër

Lajme

Duda Balje: Nuk jam më e ëmbël se dudi, por ......

Lajme

Ky është personi i cili ndërroi jetë në aksidentin e sontëm