Lajme

Vdes punëtorja e Radio Plusit

Radio Plus njofton për vdekjen e punëtores së tyre, Donika Restelica. Shkaqet e vdekjes nuk janë bërë të ditura.

“Me dhimbje të thellë e kemi marrë lajmin për vdekjen e Donikës, e cila ishte një punëtore e përkushtuar dhe kolege e jashtëzakonshme. Kontributi në Radio Plus, i Donikës do të vlerësohet gjithnjë. Donika ka qenë një person gjithmonë pozitiv dhe ka ditur që përveç punës dhe angazhimit në Departamentin e marketingut të tregohej e afërm me koleget dhe gjithmonë e gatshme për bashkëpunim”, thuhet në njoftimin e mediumit.

Stafi i Radio Plusit shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes së Donikës, dhe miqve e të afërmve të saj.

Donika Restelica, do të mbetet gjithmonë një ndër punëtoret që ka dhënë një kontribut të jashtëzakonshëm në zhvillimin e Radio Plusit.

Postime të ngjajshme
Lajme

Bahtiri flet për veturën superluksoze “Maybach”: Tregon se cili anëtarë i familjes e bleu atë

Lajme

Ja si po i kalon ditët Ivanka Trump pas largimit nga Shtëpia e Bardhë

Lajme

Zhvarrimi i familjes Jashari, ja si Gërxhaliu e puthi kafkën e komandantit legjendar

Lajme

Agim Bahtiri tregon nëse do të rikandidojë për kryetar të Mitrovicës