Lajme

Vdes policja Emine Matoshi

Ka ndrruar jetë pjesëtarja e Policisë së Kosovës, Emine MATOSHI.

Kjo është bërë e ditur nga mediat lokale në Gjilan.

Ndërsa në njoftim thuhet se varrimi bëhet nesër , me drekë ora 12:00, në Vërbicë të Kmetovcit.

Nuk dihet se cili ishte shkaktari i vdekjes së kësaj zyrtareje.

Postime të ngjajshme
Lajme

25-vjeçari përfshihet nga orteku i borës, incizon gjithçka dhe mbijeton

Lajme

Memli Krasniqi përmend pesë kandidatë që do t’i votonte për deputet nga lista e Vetëvendosjes

Lajme

Njeriu që para 1 viti u prezantua nga Kurti, sot aderon në PDK

Lajme

Zhduket një 15-vjeçare në Prizren, familja kërkon ndihmë për ta gjetur