Lajme

Vdes në QKUK i aksidentuari në Çagllavicë

Një person ka vdekur pasi ishte goditur nga vetura gjatë ditës së djeshme në Çagllavicë.

Siç njofton PK, viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe për shkak të lëndimeve të rënda ka ndërruar jetë në QKUK.

“Ka ndodhë një aksident trafiku deri sa një i dyshuar mashkull kosovar, dyshohet se duke ngasur automjetin e tij në mënyrë të pa kontrolluar, ka goditur një këmbësor mashkull kosovar. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe për shkak të lëndimeve të rënda ka ndërruar jetë në QKUK. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për Obduksion”, thuhet në raport. /Lajmi.net/

Postime të ngjajshme
Lajme

Pse t’mos dalim edhe të bukur në fotot për 14 Shkurtin: Kurti, Vitia, Konjufca

Lajme

Apeli heq dënimin e përjetshëm për personin që vrau shokun e tij

Lajme

Nga këto komuna janë rastet e reja me koronavirus

Lajme

Këto janë rastet e reja me Covid-19