Lajme

Vdes në moshën 28-vjeçare aktori i njohur

Joey Morgan, aktori i njohur për rolin e tij të parë në filmin “Scouts Guide to the Zombie Apocalypse” ka vdekur në moshën 28-vjeçare.

Në film, Joey luajti rolin e Augie Foster së bashku me një grup yjesh në rritje në atë kohë, duke përfshirë Tye Sheridan, Logan Miller dhe Halston Sage.

Lajmin për vdekjen e Morgan e bëri të ditur regjisori i filmit Christopher Landon.

“Joey Morgan erdhi në jetën time gati 9 vjet më parë kur bëra Scouts. Ai ishte i qetë, qesharak, inteligjent dhe i zhytur në mendime. Dhe kur kamerat u rrotulluan ai ishte magnetik. Ai vdiq sot dhe lajmi është zemërthyes. Jam i nderuar që e kam njohur”, shkroi Christopher në Twitter të dielën.

Shkaku i vdekjes ende nuk është konfirmuar, transmeton Klankosova.tv.

Related posts
Lajme

Çfarë moti do të mbajë nesër në Kosovë?

Lajme

Koci tregon përse kërkoi shtetrrethim për Rrafshin e Dukagjinit pas ngjarjes tragjike në Gllogjan

Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto komuna

Lajme

Këto janë rastet e reja me COVID-19

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *