Lajme

Vdes në moshë të re nëpunësi i Komunës së Pejës

Ka humbur jetë ditën e djeshme, nëpunësi i Komunës së Pejës, Agron Kastrati.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur Kryetari i Komunës së Pejës Gazmend Muhaxheri.

“Në këto çaste të rënda, bashkëndje dhimbje e pikëllim për ikjen nga jeta të mikut tonë, i cili do yë jetë përherë në kujtimet tona”, ka shkruar ai në Facebook.

“Ngushëllime familjes Kastrati dhe gjithë juve shokë,kolegë dhe atyre që e njohën”.

Ende nuk është bërë e ditur dita dhe koha e varrimit.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar