Lajme

Vdes mjeku i njohur kosovar

Në moshën 64-vjeçare ka ndërruar jetë stomatologu Tahir Smajlaj, ka njoftuar Oda e Stomatologëve të Kosovës.

OSK e ka vlerësuar lart kontributin e të ndjerit si dhe bashkëpunimin e komunikimin e tij me kolegët.

Related posts
Lajme

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka komentuar deklaratën ironizuese të Shpend Ahmetit, në lidhje me borën

Lajme

Përparim Rama ia ofron Arben Vitisë postin e Drejtorit të Shëndetësisë

Lajme

Kjo është bomba 907 kg që u gjet sonte në Merdare

Lajme

Grushte, shqelma e kapje për flokë: Bëhen “llom” mes vete dy femra në Fushë Kosovë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *