Lajme

Vdes 40 vjeçarja nga Malisheva, bie nga shkallët e katit të gjashtë

Ndërroi jetë 40-vjeçarja nga Malisheva pasi u hodhë nga shkallët e katit të gjashtë.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Gjakovës, Nusret Gjurkaj ka njoftuar se 40-vjeçarja nën depresionin psikik dyshohet se është hedhur nga shkallët dhe trupi i viktimës është dërguar për obduksion në Prishtinë.

“Sot rreth orës 09:00 Rreth moshës 40, është hedh nga shkallët e katit të gjashtë. Dyshohet se ka qenë nën depresion psikik. Trupi i pajetë është dërguar ne IML-e Prishtinë, për obduksion”, tha Gjurkaj.

Postime të ngjajshme
Lajme

Parashikimi i motit për ditën e diel

Lajme

Përveç temperaturave të larta, Kosova në këto ditë do të zhytet edhe me pluhurin saharian

Lajme

Infektologu kosovar tregon se pse po infektohen të vaksinuarit kundër COVID-19

LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur