Lajme

Vdes 35 vjeçari nga Lipjani që po para një jave u dërgua për trajtim në Turqi

Vetëm pak ditë pasi ishte dërguar për trajtim jashtë vendit, ka vdekur Mesut Gashi, 35 vjeçari nga Janjeva i cili ishte diagnostifikuar me kancer në gjëndrat limfatike, shkruan Reporteri.net.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur vet familjarët përmes rrjeteve sociale.

Ai ishte dërguar për trajtim në Turqi më saktësisht për trajtimin e palcës kurrizore.

Mesut Gashi ishtë baba i tre fëmijëve.

Postime të ngjajshme
Lajme

Tri ngjarje të rënda që tronditën Kosovën brenda pak javësh

Lajme

Hoti e jep lajmin, ja kur do të nis vaksinimi në Kosovë dhe kush do e merr i pari

EkonomiLajme

Thesari: Pagesat e komunës së Prishtinës për të prekurit e pandemisë do të kryhen për 48 orë

LajmeShow Bizz

Avokatja shqiptare mahnit me linjat e saj trupore